KAŽDÝ PRODUKT VYRÁBÍME RUČNĚ NA ZAKÁZKU. PROTO PROSÍM POČÍTEJTE S DOBOU DODÁNÍ ZHRUBA 14 DNÍ
Kód: 232/SED 232/KRA Zvolte variantu

Stolek 2v1

5 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:

Představujeme vám náš unikátní háčkovaný stolek 2v1 - kombinace pohodlného ručně háčkovaného pufu vyplněného polystyrenovými kuličkami, a praktické dřevěné odkládací části z kvalitního dubového masivu. Tento multifunkční kousek nese eleganci, originalitu a praktičnost do každého interiéru. Určitě nás neváhejte kontaktovat v případě zájmu o jiné barevné provedení. Doporučujeme vám stolek zkombinovat s taburetem ve stejné barvě, aby váš interiér ladil do dokonalé harmonie. Možnost provedení v jiné barevné variantě na přání. Můžete vybírat z této barevné nabídky: https://www.hackomanie.cz/bobbiny-snury-premium-5mm/ V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

Kategorie: Stoličky - taburety - pufy
Záruka: 2 roky

Háčkovaný designový stolek 2v1

 

Přineste do svého domova kreativitu a funkcionalitu s naším háčkovaným stolkem 2v1. Háčkovaný designový stolek je více než jen kus nábytku – je to umělecký prvek, který spojuje pohodlí s estetikou. Přineste si do svého domova kus, který zaujme. Puf vyplněný polystyrenovými kuličkami poskytuje měkký a pohodlný povrch, zatímco masivní dřevěná odkládací část zajišťuje stabilitu a odolnost. Horní dřevěnou část lze jednoduše oddělit a využít jako elegantní tác čímž získáte další funkční prvek pro vaše potřeby.

 

Specifikace produktu 

  • velikost 55 cm x 40 cm
  • kvalitní zpracování
  • materiálem je recyklovaná 100% bavlna Bobbiny
  • 2v1 Design: Horní dřevěnou část lze jednoduše oddělit a využít jako elegantní tác
  • vyrobeno v ČR
  • Možnost výběru jiného barevného provedení na přání

    

    

   Bobbiny šňůry jsou jedinečné, bavlněné šňůry vysoké jakosti. Bobbiny šňůry jsou přírodní, ekologické, vyrobené ze 100%  nejjemnějších bavlněných vláken. Jsou krásné, masivní, jedinečně tkané, s bavlněným jádrem. Jsou velmi jemné a hladké na dotek.

   Používáme pouze certifikované příze podle normy OEKO-TEX STANDARD 100. Znamená to, že každá jeho součást byla testována na přítomnost škodlivých látek. Výrobek je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví.

 

Údržba 

 • není možné praní v pračce. Doporučujeme otřít pouze suchou tkaninou. Povrch z masivu ošetřujte speciálním přípravkem na dřevěný nábytek.

 

 Každý jsme originál a zasloužíme si originál!