KAŽDÝ PRODUKT VYRÁBÍME RUČNĚ NA ZAKÁZKU. PROTO PROSÍM POČÍTEJTE S DOBOU DODÁNÍ ZHRUBA 14 DNÍ
Kód: 235

KOŠÍČEK ŽALUD

450 Kč 450 Kč / 1 ks
Skladem

Háčkovaný košíček žaludkterý se dá využít jako úložný prostor na drobnosti nejen do dětských pokojíčků (např. na gumičky, sponky, sladkosti,….) nebo třeba pro maminky na přebalovací pult, abyste měli pro miminko vše po ruce. Je ručně háčkovaný z kvalitní certifikované bavlněné příze a dřevěné překližky, které košíčku dodají tvar a stabilitu. Je možné provést v jiné barevné variantě na přání. Můžete vybírat z této barevné nabídky: https://www.hackomanie.cz/bobbiny-snury-premium-5mm/  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

Kategorie: Klasické košíčky
Záruka: 2 roky

Háčkovaný košíček ŽALUD 

Ručně háčkovaný košíček o velikosti dna 10 cm (košíček se dále rozšiřuje) výška bez šťopky 14cm. Nebráníme se však ani novým variantám, možnost zhotovení košíčku na přání. Dřevěné dno dodává košíčku stabilitu pevný tvar. 

Košíček je oblíbený do dětských pokojíčků nebo třeba na přebalovací pultíky. Určitě zpestří interiér každé místnosti a poslouží jako úložný prostor pro vaše drobnosti. 

 

Specifikace produktu 

  • 100% roztomilost 
  • kvalitní zpracování
  • dnem je dřevěná překližka o velikosti 10 cm (výška 14 cm)
  • materiálem je recyklovaná 100% bavlna Bobbiny
  • vyrobeno v ČR
 • Bobbiny šňůry jsou jedinečné, bavlněné šňůry vysoké jakosti. Bobbiny šňůry jsou přírodní, ekologické, vyrobené ze 100%                              nejjemnějších bavlněných vláken. Jsou krásné, masivní, jedinečně tkané, s bavlněným jádrem. Jsou velmi jemné a hladké na dotek.

  Používáme pouze certifikované příze podle normy OEKO-TEX STANDARD 100. Znamená to, že každá jeho součást byla testována na přítomnost škodlivých látek. Výrobek je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví.

 

Údržba 

 • vzhledem k dřevěné překližce doporučujeme pouze ruční praní jemnými pracími prostředky

   

  Každý jsme originál a zasloužíme si originál!