KAŽDÝ PRODUKT VYRÁBÍME RUČNĚ NA ZAKÁZKU. PROTO PROSÍM POČÍTEJTE S DOBOU DODÁNÍ ZHRUBA 14 DNÍ
Kód: 72

Košíček PANDA ČERVENÁ MEDVÍDEK

489 Kč
Skladem

Háčkovaný košíček medvídka červené pandy, který se dá využít jako dekorace do dětských pokojíčků, jako úložný prostor pro všechny drobnosti nebo také třeba na pamlsky pro vaše mazlíčky. Je vyroben z kvalitní certifikované bavlněné příze a dřevěné překližky, které košíčku dodají tvar a stabilitu. Možná jiná barevná kombinace na přání. 

KOŠÍČEK NENÍ URČEN DĚTEM K HRANÍ.

Kategorie: Zvířátkové košíčky
Záruka: 2 roky

Háčkovaná PANDA ČERVENÁ MEDVÍDEK o velikosti 18 cm

Ručně háčkovaný košíček pandy o velikosti dna 18 cm a výšce 10 cm (12 cm s uši). Dřevěné dno dodává košíčku stabilitu a pevný tvar. 

Košíček je oblíbený do dětských pokojíčků, na přebalovací pultík, ale třeba i na pamlsky pro vaše mazlíčky. Rozhodně zpestří interiér každé místnosti a poslouží jako úložný prostor pro všechny drobnosti. 

 

Specifikace produktu 

  • 100% roztomilost
  • kvalitní zpracování
  • dnem je dřevěná překližka o velikosti 18 cm
  • materiálem je recyklovaná 100% bavlna Bobbiny
  • plastové bezpečnostní oči s těsněním
  • vyrobeno v ČR

    
   Bobbiny šňůry jsou jedinečné, bavlněné šňůry vysoké jakosti. Bobbiny šňůry jsou přírodní, ekologické, vyrobené ze 100% nejjemnějších bavlněných vláken. Jsou krásné, masivní, jedinečně tkané, s bavlněným jádrem. Jsou velmi jemné a hladké na dotek.

Používáme pouze certifikované příze podle normy OEKO-TEX STANDARD 100. Znamená to, že každá jeho součást byla testována na přítomnost škodlivých látek. Výrobek je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví.

 

Údržba 

 

 • vzhledem k dřevěné překližce není možné praní v pračce, doporučujeme ruční praní jemnými pracími prostředky

   

Každý jsme originál a zasloužíme si originál!